• facebook
 • rss
 • Chcesz nawrócić swój portfel?

  Urszula Rogólska

  dodane 09.04.2015 23:36

  Masz jakiekolwiek pytania związane z pieniędzmi, bogactwem, majątkiem - także ich brakiem? Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody zaprasza do Bielska-Białej na konferencję "Biblia o finansach".

  Aż 2350 wersetów Pisma Świętego mówi o pieniądzach, majątku i bogactwie. Jak zgodnie z Bożymi zasadami zarządzać pieniędzmi, by się nie zamartwiać długami i być szczęśliwym? Jak nie wpaść w niewolę finansową albo jak się z niej wyzwolić?

  Na konferencję: "Biblia o finansach" zapraszają Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody z Bielska-Białej wraz z Edukacją Finansową CROWN. Spotkanie będzie miało miejsce 18 kwietnia od 9.00 do 17.30 w auli Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku-Białej przy ul. A. Frycza Modrzewskiego 12. Po spotkaniu – możliwość uczestnictwa we Mszy św.

  W oparciu o Słowo Boże, wykładowcy opowiedzą o zarządzaniu pieniędzmi i gospodarowaniu tym wszystkim co od Boga otrzymaliśmy; jak zapanować nad wydatkami, jak poradzić sobie z długami. Pokażą także jak świadome zarządzanie finansami wpływa na nasze emocje, zdrowie, stan ducha i życie w dobrej relacji z Bogiem. Będzie także czas na świadectwa zastosowania Bożych zasad finansowych, prezentację filmów, wymianę doświadczeń. z innymi uczestnikami oraz możliwości zadania pytań wykładowcom i instruktorom Crown.

  Wśród poruszanych zagadnień znajdą się następujące:

  - Na czym polega biblijna odpowiedzialność w kwestii pieniędzy, pracy i prowadzenia firmy?

  - Jak wydawać pieniądze po Bożemu by nie wpaść w pułapkę złych wpływów? Dlaczego i gdzie szukać rady?

  - Jak i po co, wspierać innych, czynić darowizny i przekazywać ofiary ?

  - Po co oszczędzać i jak to robić po Bożemu?

  - Długi i jak z nich wychodzić?

  - Edukacja finansowa dzieci.

  - Uczciwość jako styl życia.

  Każdy z uczestników konferencji otrzyma podręcznik, w którym znajdują się zarysy wykładów i miejsca na notatki.

  Więcej na: www.bibliaofinansach.pl

  Koszt od osoby – 80zł.

  UWAGA! W konferencji można wziąć udział bez wcześniejszego zgłoszenia internetowego - wystarczy zgłosić się w sobotę 18 kwietnia przed godziną 9.00 w Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku-Białej przy ul. A. Frycza Modrzewskiego 12 i opłacić swój udział.

   

  «« | « | 1 | » | »»

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  przewiń w dół