• facebook
 • rss
 • Pomóż zdobyć basen złotówek

  Urszula Rogólska

  dodane 27.06.2014 07:00

  Wolontariusze i przyjaciele Hospicjum im. Łukasza Ewangelisty w Cieszynie zapraszają na coroczny, rodzinny Maraton Pływacki, z którego dochód przeznaczą dla swoich małych podopiecznych.

  W sobotę 28 czerwca o godz. 9.30 rozpocznie się kolejny Maraton Pływacki, zorganizowany przez wolontariuszy i przyjaciół Hospicjum im. Łukasza Ewangelisty w Cieszynie. Całkowity dochód z przedsięwzięcia zostanie przekazany na rzecz dzieci osieroconych przez podopiecznych hospicjum.

  - Już tradycyjnie spotykamy się na pływalni Szkoły Podstawowej nr 4 w Cieszynie. - mówi Dorota Kania, prezes cieszyńskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Hospicjum. -  Przyjdź i dołącz do nas - to sama frajda! A możesz zrobić wiele dobrego. Każda przepłynięta długość basenu, to pieniądze wpłacane przez sponsora dla naszych dzieciaków. Zapraszamy dużych i małych - całe rodziny! Także na widownię! W zawodach biorą udział ci, którzy samodzielnie potrafią przepłynąć jedną długość basenu (maluchy mogą płynąć ze "skrzydełkami").

  Organizatorzy przewidują wiele niespodzianek! A wśród nagród, trzy wyjątkowe - dla najmłodszego i najstarszego uczestnika zabawy, a także dla najliczniejszej rodziny biorącej udział w zawodach.

  Wejście na basen jest bezpłatne dla tych, którzy wezmą udział w maratonie.

  Maraton będzie nie lada gratką dla tych, którzy zdecydują się w nim wziąć udział po raz pierwszy. Osoby i rodziny, które otrzymały nagrody w poprzednich edycjach, w przypadku wygranej także w tym roku, rezygnują z niej. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by w maratonie wzięły udział.

  Program spotkania na pływalni:

  godz. 9.30 – zapisy

  godz. 9.45 – start maratonu

  ok. godz. 12.00 – zakończenie i rozdanie nagród

  Dodatkowo – na wszystkich, którzy mają ukończone 18 lat i przepłyną największą liczbę długości basenu czeka zasłużona nagroda – 15 minut bezpłatnego masażu na salce gimnastycznej obok basenu.

  «« | « | 1 | » | »»

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  przewiń w dół