• facebook
 • rss
 • Twój plan budowy - na Złotych Łanach

  Urszula Rogólska

  dodane 04.02.2014 12:06

  Na jednym z największych bielskich osiedli - w parafii św. Józefa na Złotych Łanach - 4 lutego o 19.00, ruszają regularne spotkania ewangelizacyjne "Fundamenty Życia".

  Św. Paweł pisze w Pierwszym Liście do Koryntian: "Fundamentu bowiem nikt nie może położyć innego, jak ten, który jest położony, a którym jest Jezus Chrystus (1 Kor 3, 11)

  Wierzysz, ze Jezus jest Panem twojego życia? Ale co tak naprawdę rządzi nim na co dzień? On? A może praca, zbytnia troska o byt, o pieniądze, smutek, zniewolenia i uzależnienia? Jak budować swoje życie, żeby naprawdę było mocną konstrukcją - szczęśliwą i prawdziwie wolną?

  Tego będą mogli się dowiedzieć wszyscy, którzy zdecydują się na udział w "Fundamentach Życia" - pięciotygodniowym cyklu spotkań, na które ks. Stanisław Budziak, proboszcz parafii św. Józefa na Złotych Łanach zaprasza wraz z Diecezjalną Szkołą Nowej Ewangelizacji.

  Na Wieczorze Chwały na Złotych Łanach nie zabrakło młodych   Na Wieczorze Chwały na Złotych Łanach nie zabrakło młodych Urszula Rogólska /GN Spotkania będą się odbywały w kolejne wtorki o godz. 19.00 w salce parafialnej - pierwsze - już dzisiaj, 4 lutego. Kolejne - 11, 18, 25 lutego oraz 4 marca. Zaproszeni są wszyscy - wierzący, poszukujący i niewierzący także.

  Zaproszenie na "Fundamenty Życia" poprzedziła Niedziela Ewangelizacyjna, którą DSNE przeprowadziła w parafii 2 lutego. O Jezusie, który chce uczestniczyć we wszystkich aspektach naszego życia stale - nie tylko w niedzielę w czasie Mszy św. - słuchali parafianie na wszystkich Mszach św., a na zakończenie dnia przyszli na żywiołowy Wieczór Chwały.

  «« | « | 1 | » | »»

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  przewiń w dół