Pójdziemy tą trasą...

Alina Świeży-Sobel

dodane 12.06.2013 10:15

Uczestnicy tegorocznego przemarszu pójdą inną drogą niż przed rokiem. Cała kolumna uformuje się bezpośrednio po zakończeniu liturgii w ogrodach klasztoru sióstr serafitek.

- Miejsce, gdzie zgromadzimy się na Eucharystii i punkt docelowy czyli stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oddziela niewielka odległość. Chcemy jednak zamanifestować jak najszerzej nasze poparcie dla życia i dlatego przygotowana została dłuższa trasa, tym razem głównie w obrębie Starego Miasta - mówi Dorota Kinalczyk.

Uczestnicy Marszu przejdą następującymi ulicami Oświęcimia: Dąbrowskiego, Nojego, Pilata, Zaborska, Sienkiewicza, Plac Kościuszki, Dąbrowskiego, Legionów.

Kolorowo i radośnie!

- Zabierzmy ze sobą na Marsz flagi narodowe, balony, może zrobione własnoręcznie transparenty za życiem. Niech będzie kolorowo i radośnie - zachęcają organizatorzy.

  Podczas formowania Marszu będą rozdawane ulotki przygotowane przez Centrum Życia i Rodziny w Warszawie. Każda ulotka posiada kupon. Jeśli ktoś będzie chciał otrzymać książkę Jacka Pulikowskiego o małżeństwie i rodzinie oraz pamiątkowy imienny certyfikat uczestnictwa w Marszu dla Życia i Rodziny, to wypełnione kupony będzie można wysłać osobiście lub złożyć do specjalnie oznakowanej skrzynki umieszczonej w okolicach sceny na stadionie.

W specjalnie oznaczonych miejscach będzie można złożyć podpis pod Obywatelskim Projektem Ustawy o ochronie i opiece nad rodziną.

O wszystkich szczegółach na bieżąco informuje strona internetowa Marszu dla Życia i Rodziny: www.marszoswiecim.pl.

«« | « | 1 | » | »»
Komentowanie dostępne jest tylko dla .
Pobieranie...
przewiń w dół